Sahrayıcedit Sürgülü Kapak Dolap Tamiri

Sahrayıcedit sürgülü kapak dolap tamiri Bazı sürgülü kapılar sadece biraz bakım gerektirir. Kirli kapı izleriniz, kırılmış makaralarınız veya kırılmış kilitleriniz varsa, size yardımcı olabiliriz. Sürgülü dolap kapağınızın doğru çalışmasını sağlamak için kayar kapağınızın her bir parçasını inceleyeceğiz. Kapağın gerektiği gibi kaymasını sağlamak için kapı raylarını da temizliyoruz. Arızalı ise değişimi yapmaktayız.

Bazı durumlarda, sürgülü kapaklarınız tamir edilemeyebilir. Bu durumda, eski kapağınızın tarzına ve görünümüne uyan sürgü rayı takıyoruz. Sürgülü kapaklarınızın kolay kolay bozulmaması için birinci kalite ürünler kullanarak uzun ömürlü kullanım sağlamaktayız.

Sahrayıcedit sürgülü kapak dolap tamir servisi sizlere en iyi hizmeti sunmak için burada. Sürgülü kapaklarınızın eskisi gibi çalışmasını veya yeni bir sürgülü dolap kapak montajı istiyorsanız Sahrayıcedit sürgülü kapak dolap tamir servisi sizlere yardımcı olabilir. 0532 467 14 15 numaralı telefondan bizi arayın veya profesyonel sürgülü kapak dolap tamiri için servis talep edin